EzGiM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EzGiM

WwW.AsKDiYaRi.CoM

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapSohbet

Bedelini Yüreğimle Ödediğim En Masum Günahındım

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Bedelini Yüreğimle Ödediğim En Masum Günahındım Empty
MesajKonu: Bedelini Yüreğimle Ödediğim En Masum Günahındım   Bedelini Yüreğimle Ödediğim En Masum Günahındım Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 1:48 am

“ Varlığın acı veriyor olsaydı bana;
Seni ölüme sevmez,

Gelmeyeceğini bile seni beklemezdim hala.

Ben sensizlikte bile "seni yaşıyorum" sevgili... ”

Mevsim, sonbahara akarken ben de sana geliyorum. Elimde yokluğun yüreğimde suskunluğunla sana geliyorum sevgili. Ilık bir Eylül gecesi kentin yorgun kaldırımlarında tanıdık kelimeler arıyorum sevdana dair. Sana dair tek bir kelime yeterdi bana. Tek bir nefes bile gülümsemem için yeterdi bana.. Sensizlikte kanarken sol yanım, ben hep seni düşledim zembereği kırılmış zamanın avuçlarında. Seni aradım güneşin sıcak alnında, senin ellerini aradım yağmurun ıslak dualarında.

Sana gelirken toprak yağmur kokuyordu sokaklar ise yalnızlık... Sana çıkan tüm yollar arsız dikenlerle süslenmişti sanki. Ayaklarım kan revan..Bir yanım uçurum bir yanım sensizlik ama her şeye inat sana geliyorum. Hava puslu, etraf ise sensizlik .. Dikenlere aldırmadan yalınayak yürüdüm gecenin dar sokaklarında. Yüreğimle ezdim tüm engelleri, ayaklarımla öptüm yollarındaki ikiyüzlü dikenleri. Her şeye inat sana geliyorum bir elimde mevsimlerin koynundan çaldığım ılık bahar bir elimde bulutların saçlarından arakladığım rüzgar ile .. Bir ömür uzaktan sana geliyorum bir elimde bir avuç gülüş karakışlarda güneş bil diye bir elimde bir yudum umut zifiri karanlıklarda aydınlığa sımsıkı tutun diye. Sana geliyorum sevgili....
https://ezgim.yetkin-forum.com

Bedelini Yüreğimle Ödediğim En Masum Günahındım
1 sayfadaki 1 sayfası